Marketing menedzser kerestetik!

2019-10-30 09:13:39 Csíkszereda
Hilcon 73 kattintás

Leírás

Talpraesett, innovatív beállítottságú marketing menedzsert keresünk. Jelentkezz, ha: • egy kedves ember vagy • nagyon jó megfigyelőképességgel rendelkezel • tökéletesen beszéled a magyar, román és angol nyelveket • pontos vagy, nagyon jó a tervezőkészséged és logikus a gondolkodásod • jó kezdeményezőkészséggel rendelkezel • a feladatok megoldására összpontosítasz • mindenre találsz megoldást • gyakorlatias és céltudatos vagy • a logikát részesíted előnyben • itthon szeretnél egy stabil, jó munkahelyet, hosszú távra

Jellemzők:

  • Ajánlat: • egy nagyszerű, jó hangulatú és sikerorientált cégnek lehetsz a marketing menedzsere • nyugodt, stresszmentes környezet és munkakörülmények • pozitív, fiatal, barátságos csapat • versenyképes fizetés, napra pontosan • karrierépítési és fejlődési lehetőség • hosszú távú biztonság

  • Feladatok: • tervezés, stratégiák kialakítása • reklámkampányok megtervezése és kivitelezése • szoros együttműködés az eladási osztállyal • új termékek bevezetése • meglévő termékek újítása Néhány példa: • marketing stratégiát dolgozol ki a cég célkitűzéseinek elérése érdekében • részt veszel a marketing területtel összefüggő munkatársak munkájának megszervezésében • részletesen, időegységekre bontod a megvalósításhoz szükséges tevékenységeket • komplex piacelemzést végzel, amely során felismered a piaci változásokat, és javaslatot készítesz a piaci problémák kezelésére • feltárod a piaci lehetőségeket, amelynek keretében információkat gyűjtesz • a marketing stratégiát egyezteted a cég vezetőjével • döntéselőkészítést végzel

  • Követelmények: • jó beszéd- és érvelési készséggel rendelkezel • jó szervezőkészséged és fejlett kreativitásod van • a marketing az élethivatásod • lendületes és kitartó vagy • a problémákat nem is látod, a megoldásokat annál inkább • rugalmas vagy • jó az időgazdálkodási és gazdasági szemléleted • megbízható és diszkrét vagy • változatos és önálló munkavégzésben kiváló vagy • fened a közösségi médiát (a kisujjadban vannak a legkorszerűbb online stratégiák)

  • Munka típusa: Teljes munkaidő

  • Munkavégzés helye: Csíkszereda